Umowa dystrybucyjna z EMS-Chemie AG

07.01.2014

Bodo Möller Chemie Polska Sp. z o.o. dodaje do swojej oferty kleje termotopliwe.

Od teraz Bodo Möller Chemie Polska Sp. z o.o. oferuje swoim klientom linię produktów Griltex ® firmy EMS - Griltech.

Kleje termotopliwe Griltex ® od EMS- Griltech, który jest częścią znanej na całym świecie szwajcarskiej firmy EMS - Chemie AG , to termoplastyczne kopoliamidy i kopoliestry, zarówno w postaci proszku jak i granulek, które są wykorzystywane do powlekania i laminowania tkanin technicznych i innych materiałów tekstylnych oraz do zastosowań nietekstylnych.

Jürgen Rietschle, Dyrektor Generalny Bodo Möller Chemie Polska Sp. z o.o. o nowej współpracy: „Naszym klientom w Polsce możemy teraz zaoferować nową gamę wysokiej jakości klejów termotopliwych. Serią klejów Griltex® z EMS-Chemie doskonale uzupełniamy nasze portfolio produktów w Polsce - jesteśmy zadowoleni z nowego porozumienia".

Kleje Griltex ® mogą być wykorzystywane do różnych zastosowań w branży motoryzacyjnej, budowlanej, elektronicznej, tapicerskiej, odzieżowej, rekreacyjnej i sportowej. Mogą być także stosowane przy użyciu wszystkich typowych technik aplikacji.

Firma założona w 1936 roku przez dr Wernera Oswalda pod nazwą HOLZVERZUCKERUNGS AG (Hovag) z siedzibą w Zurychu, początkowo produkowała alkohol etylowy z drewna. W 1967 r. został wyprodukowany pierwszy raz Griltex ®, a w 2000 roku działalność EMS -CHEMIE została podzielona na 4 niezależne jednostki biznesowe: Grivory (tworzywa konstrukcyjne), Griltech (włókna techniczne i kleje), Primid (materiały termoutwardzalne) i Usługi.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy zapoznać się z naszym portfolio produktów lub skontaktować się z nami.


Kleje termotopliwe


Z ponad 35 lat doświadczenia w dystrybucji specjalistycznych produktów chemicznych i klejów Bodo Möller Chemie Group (www.bm-chemie.de, www.bm-chemie.com) jest wiodącym partnerem handlowym dla znanych europejskich firm takich jak Dow Automotive Systems, Henkel, BASF i Huntsman Advanced Materials. Oferta produktów firmy obejmuje wysokowydajne kleje i systemy adhezyjne, dodatki do tworzyw sztucznych, powłok, wyrobów z gumy, tekstyliów, smarów i innych specjalistycznych chemikaliów. Poprzez ukierunkowane doradztwo Bodo Möller Chemie Group oferuje swoim klientom produkty dopasowane do indywidualnych wymagań.

 
 
 

Your contact for Public Relations
Bodo Möller Chemie GmbH
- Public Relations -
Senefelderstraße 176
D-63069 Offenbach/Main
Tel.: +49 (0)69 838326 137
Fax: +49 (0)69 838326 166
presse@bm-chemie.de

Twitter aktivieren